+370 646 44002  

Biuro baldai

Verslui reikalingi baldai, kurie tinkamai funkcionuoja. Rašomieji stalai - viena iš pagrindinių darbo priemonių darbuotojams. Produktyviam darbui, rašomasis stalas turėtų būti kokybiškas, funkcionalus ir patogus.

Mums visiems reikia kažkur ne tik saugoti savo asmeninius daiktus, bet ir saugoti svarbius dokumentus - o gal tuos dokumentus, kuriuos dar nespėjome sutvarkyti, bet kurių reikia ne pagal galimybes. Sekcijos, spintos, komodos puikiai atliktų savo funkciją. Biurams taip pat reikalingi ir konferenciniai stalai, kurie yra dideli, skirti bendravimui su klientais ir kolegomis. Stalas lenktu stalviršiu - tai dar vienas sprendimas taupantis erdvę.

Pastaruoju metu daugėja žmonių, kurie dirba namuose. Kai kuriems, tiesiog reikia vietos, kur galėtų užsiimti savo pomėgiais, papildoma veikla, o gal namų ūkio dokumentų tvarkymu. Namų biuras šiomis dienomis dažnai yra būtinybė. Jei Jums pasisekė, kad turite savo namų biurui skirtą kambarį, darbo stalas, uždaros lentynos, atviros lentynos - viskas ko reikia, kad organizuotui darbui ir tvarkai palaikyti.

Individuali biuro baldų gamyba pagal užsakymą - pagal Jūsų erdvę, Jums tinkamo stiliaus ir medžiagų. Kartais atskiram kambariui pritrūksta erdvės, tad galime pasiūlyti biuro erdvę sujungti su svetainės, virtuvės ar kita erdve. Graži, patogi ir praktiška darbo vieta gali palengvinti Jūsų gyvenimą, įkvėpti Jus kūrybiškumui ir padaryti darbą malonesnį.

Biuro baldų gamyba

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.